Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Panie mają lidera

16.10.2012 08:38 | Kategoria: Kobiety

W meczu 6. kolejki I ligi kobiet (grupa północna) Zagłębie Lubin pokonało 6:0 (2:0) Poznaniaka Poznań i awansowało na pozycję lidera rozgrywek. Podopieczne Piotra Błauciaka mają aktualnie jedno oczko przewagi nad drugim w tabeli Medykiem II Konin. W rundzie jesiennej lubinianki rozegrają jeszcze 3 ligowe spotkania, Zagłębie zmierzy się z: MUKS-em Tomaszów Mazowiecki, Medykiem II Konin(wicelider) oraz Polonią Poznań.

Zagłębie Lubin 6-0 Poznaniak Poznań

Zagłębie Lubin: Bugajska- Ratajczak, Basiuk( Marek) Salwa Bosacka- Okoń Barlewicz Klimczak (Bezdziecka) Wacławczyk( Mędrek) Kolar(Zych) Bochra (Zając)

Piotr Błauciak (trener, Zagłębie Lubin): - Mecz dla nas dobrze się ułożył, bo strzeliliśmy bramkę już w pierwszej minucie spotkania. W trakcie całego meczu byliśmy lepszym zespołem. Dominowaliśmy w środku pola, utrzymywaliśmy się bardzo długo przy piłce na połowie przeciwnika. Naszym atutem były wygrane pojedynki w bocznych sektorach boiskach, co pozwoliło nam na stworzenie wielu dogodnych sytuacji bramkowych. Największym plusem tego spotkania było zaangażowanie moich podopiecznych, jedyny minus to frekwencja na trybunach, a szkoda, bo jest na co popatrzyć.

Źródło: Zagłębie Lubin SA